Úvod / Penzión

Penzión

Penzión

Náš penzión ponúka vďaka dlhoročnej tradícii vysokú úroveň ubytovacích a stravovacích služieb, ktoré naši klienti opakovane vyhľadávajú pri návšteve Michaloviec, dovolenke na Zemplínskej Šírave, či obchodných jednaniach v regióne. 

Areál má samostatné parkovisko v zadnej časti penziónu, ktoré je zdarma. Penzión Biela Labuť je štandardne vybavený penzión v 'RETRO' štýle 80.-90. roky 20. storočia s jedno, dvoj- a troj-posteľovými izbami s príslušenstvom. 

Ubytovanie v našich izbách sa vyznačuje komfortom a čistotou, sociálne zariadenia sú rekonštruované, v každej izbe je TV a nechýba ani WiFi.

 

Penzión

 

Celodenné stravovanie je priamo v reštaurácii, ktorá je súčasťou penziónu a počas celého roka ponúka špeciality regionálnej kuchyne. Práca našich kuchárov je pravidelne preverovaná pri častých akciách v našich salónikoch - svadby, promócie, krsty, birmovania a oslavy významných životných jubileí. K pohode hostí prispieva letná reštaurácia so zastrešenou terasou a barom.

Pri návšteve Michaloviec je možnosť prehliadky blízkeho okolia - Zemplínskeho múzea, Zemplínskej šíravy, Vinianskeho jazera, Morského oka, Sninských rybníkov, tokajských pivníc, gejzíra v Herľanoch, návštevy Ukrajiny alebo Maďarska

Nad úrovňou služieb osobne dohliada majiteľka pezniónu a preto sa k nám hostia radi vracajú a my ich vždy radi privítame.

 

 

Kontakt a rezervácie

 

telefón-mobil:       

+421 902 820 802    
 

adresa:

Penzión Biela Labuť

Masaryková 47
07101 Michalovce 

Slovensko

 

 

nová rezervace